قم | ضرورت توجیه مدارس جهت اجرای طرح های قرآنی

رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان قم در گفت و گوی اختصاصی با ستاد خبری چهارمین دوره دوسالانه توانمند سازی رؤسا، کارشناسان مسئول و کارشناسان قرآن، عترت و نماز سراسر کشور، تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا حد ممکن همه مدارس را نسبت به کم و کیف فعالیت های قرآن، عترت و نماز توجیه و آگاه کنیم.

به گزارش مدرسه پرس،«محسن محمدی مزرعه شاهی»  تصریح کرد: توجیه کامل و آگاه سازی مدیران و معاونان مدارس پیرامون طرح ها و فعالیت های قرآن، عترت و نماز باعث رونق این فعالیت ها در سطح مدارس می شود.
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز استان قم با بیان اینکه در سال های اخیر، شاهد ترویج روحیه جوانگرایی و حضور هر چه بیشتر نیروهای جوان و پرانگیزه در بدنه ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور گفت: حضور نیروهای جوان و پرانرژی در کارشناسی قرآن، عترت و نماز نوید بخشی اتفاقات مبارک است.
وی در رابطه با تجارب موفق آموزش و پرورش استان قم خاطرنشان کرد: یکی از تجربیات موفق آموزش و پرورش استان قم در سال های اخیر، برگزاری چندین دوره جشنواره احکام دانش آموزان دوره ابتدایی بود که طی آن تمام دانش آموزان پایه های سوم تا ششم با تهیه کتابچه احکام و مطالعه آن در مسابقه ای شرکت کردند که این طرح با استقبال و البته اثربخشی بسیار خوبی همراه بود.